Pilingai

Atrinkome labai aukštos kokybės ir ypatingai aromato šveitiklius. Kiekvienas iš jų unikalus tiek savo savybėmis tiek aromatu. Produkcijai pagaminti naudojamos išskirtinai natūralios, gamtoje randamos augalinės kilmės medžiagos. Dauguma sudedamųjų dalių yra iš ekologinių žemės ūkių. Šveitikliuose nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių.

Negyvosios jūros pilinguojantis masažas | 25€

Trukmė: 30min

Negyvosios jūros kristalai turtingi mineralais: magniu, kaliu, natriu, kalciu, bromu, jodu ir kt. Pilingas puikiai išvalo odos poras, pašalina negyvas odos ląsteles. O taip pat tegiamai veikia nervų sistemą. Greitina odos atsinaujinimą, didina jos elastingumą Procedūros poveikis: maitina, drėkina, jaunina ir valo odą.

Rožių pilinguojantis masažas| 25€

Trukmė: 30min

Sudėtyje esantys rožių sėklų milteliai puikiai pašalina negyvąsias ląsteles ir atgaivina odą. Laukinių rožių aliejus regeneruoja, maitina ir apsaugo odą. Pilingas pašalina negyvas ląsteles, odos riebalus ir nešvarumus nuo odos paviršiaus, stimuliuoja odos metabolizmą, kraujo cirkuliaciją bei limfinę sistemą ir skatina ląstelių regeneraciją.

Šokolado pilinguojantis masažas| 25€

Trukmė: 30min

Pilinguojantis masažas su šokoladu ramina nervų sistemą, skatina kraujo apytaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, mažina nerimą, stresą, gerina nuotaiką, mažina stresą, stimuliuoja jausmus. Šokoladinis pilingas didina odos elastingumą, mažina raukšleles ir intensyviai saugo odą nuo neigiamo išorės poveikio.Po procedūros oda taps dieviškai švelni, pastebimai stangresnė, lygesnė. Jausitės žvalūs ir energingi.

Gintaro pilinguojantis masažas| 25€

Trukmė: 30min

Gintarinė procedūra prisotina ląsteles deguonimi, šalina toksinus, saugo organizmą nuo priešlaikinio senėjimo. Gintaras nesukelia alergijos, stabdo ląstelių oksidaciją, Gintaras yra energijos balansavimo akmuo, skatina kūrybiškumą mintį, stiprina fizinį ir moralinį stiprumą, pasitikėjimą savimi, suteikia optimizmo ir gyvenimo džiaugsmą. Pilinguojantis gintaro masažas atpalaiduoja raumenis ir mintis nuo streso ir emocinės įtampos, pasižymi balansuojančiu poveikiu nervinei sistemai.

Kūno šveitimo ritualas "Egzotikos kerai"| 25€

Trukmė: 30min

Egzotikos kerų šveitiklis apgaubia saldžiu laimo, arbūzų, melionų ir bananų kvapu, kuris lydės Jus visą dieną. Pilinguojantis Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno matmenis, stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šveitiklyje nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių.