Masažai

Masažas dviems | 70€

Trukmė: 60min

Tai romantinis masažas tik Jums dviems. Pailsėkite nuo miesto šurmulio su mylimuoju. Dviese įkvėpkite ramybės. Šį masažą porai atlieka du masažuotojai tuo pačiu metu. Jis puikiai atpalaiduoja, ramina, šalina nuovargį, atgaivina, sušildo jausmus.Tai puiki dovana vestuvių proga, įsimylėjėliams ar jaunavedžiams.

Viso kūno klasikinis masažas | 36€

Trukmė: 50min

Masažas grąžina jėgas, suteikia žvalumo, mažina kūno apimtis, padeda išlaikyti gražią figūrą. Procedūros metu stimuliuojama kraujo bei limfos apytaka. Šis masažas yra vienas patikimiausių būdų per valandą atsikratyti savo rūpesčių. Bendrasis (klasikinis) masažas labai efektyviai taikomas įvairių ligų gydymui, profilaktikai, pažeistoms organizmo funkcijoms atstatyti ir normalizuoti, sveikatai sustiprinti, senėjimo procesams stabdyti. Šis masažas labai tinka esant raumenų nervinės veiklos sutrikimams. Padidėja raiščių, sausgyslių ir raumenų elastingumas, suaktyvėja medžiagų apykaita ir stiprinamas raumeninis audinys.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas | 36€

Trukmė: 50min

Atpalaiduojantis masažas – tai raminantis ir atpalaiduojantis visą kūną masažas, skirtas tiems, kurie trokšta užsimiršti, pabėgti nuo kasdienės rutinos, pailsėti nuo begalės darbų ir pasinerti į ramybės bei palaimos oazę. Šis masažas ypač efektyviai atpalaiduoja viso kūno raumenis, ramina bei teigiamai veikia vidinę Jūsų savijautą, pašalina nuovargį, nuima stresą bei įtampą.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su karštais akmenimis| 45€

Trukmė: 50min

Masažas karštais akmenimis efektyviai pašalina įtampą, tai bus idealus pasirinkimas po aktyvios dienos, streso, nuovargio ir daugeliu kitų atvejų. Karštų akmenų temperatūra ir jų skleidžiama energetika yra toks tandemas, kuris tobulai atpalaiduoja ir garantuoja nepriekaištingą relaksą.

Aromaterapinis masažas | 37€

Trukmė: 50min

Aromaterapija – tai menas, gebantis gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti pasitelkiant kvapus. Aromatiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato jėgas. Masažo metu augalinių ir eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja. Tuo pačiu metu įkvepiami aromatai veikdami centrinę nervų sistemą šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų. Eterinių aliejų veikliosios medžiagos veikia pagrindines organizmo funkcijas – kraujotakos, medžiagų apykaitos, kvėpavimo ir virškinimno.

Medaus masažas (su natūraliu medumi) |38€

Trukmė: 50min

Medumi masažuojant visą kūną, galima atsikratyti celiulito ir riebalų sankaupų, taigi vos po kelių tokių masažų galėsite pasigirti tvirtesniais raumenimis ir dailiomis kūno linijomis. Masažas padeda jaustis aktyvesniems, sustiprina fiziškai, stiprina imunitetą. Be daugelio gydomųjų savybių, medus pagerina medžiagų apykaitą bei odos kvėpavimą, oda tampa švelni ir švytinti. Tai ypatingai efektyvi procedūra esant peršalimui, norint sumažinti sąnarių ir raumenų skausmus. Šiai procedūrai atlikti naudojamas tik natūralus ir biologiškai aktyvus medus.

Viso kūno atpalaiduojantis masažas su masažine kauke pasirinktinai | 39€

Trukmė: 50min

(bruknės/ gintaras/ braškės/ egzotikos)

Šioms kūno kaukėms pagaminti naudojamos išskirtinai natūralios, gamtoje randamos augalinės kilmės medžiagos. Dauguma sudedamųjų šveitiklių kosmetikos dalių yra iš ekologinių žemės ūkių. Jose nėra jokių konservantų, naftos produktų, parabenų, sintetinių dažiklių

Nugaros masažas | 19€

Trukmė: 30min

Nugaros masažas padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos ir intensyvaus darbo sporto salėje. Taip pat rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, sergantiesiems stuburo ir sąnarių ligomis. Nugara, tai mūsų kūno ašis, kuria rūpintis būtina.Šio masažo nauda akivaizdi: sumažėja skausmai, raumenys atsipalaiduoja tampa elastingesni, didėja stuburo lankstumas, gerėja bendra organizmo būklė, ypatingai po sunkios darbo dienos.

Nugaros masažas su karštais akmenimis |25€

Trukmė: 30min

Karštų akmenų masažas yra veiksmingesnis nei įprastinis masažas, nes karštis padeda labiau atpalaiduoti raumenis bei energetinius taškus, kuriais teka vidinė energija, o masažas pačiais akmenimis padeda pasiekti gilesnius audinius ir taip padidinti masažo teikiamą efektą kūnui.

Pečių juostos masažas | 17€

Trukmė: 25min

Pečiai – vieta, kuri pavargsta itin dažnai (turbūt įvairiais skausmais juos lenkia tik nugara). Pečių juostos masažas – tai priemonė, išsivaduoti nuo įtampos ir rekomenduojamas profilaktiškai žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą.

Veido masažas | 19€

Trukmė: 25min

Veido masažas sulėtina veido odos senėjima, suteikiai odai skaistumo, treniruojami veido raumenys, geriau aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės greičiau pasisavina reikiamą maitinamųjų medžiagų kiekį. Masažas veiksmingai atpalaiduoja kaklo ir veido mimikos bei giliųjų raumenų įtampą, koreguoja ir formuoja gražų veido ovalą, mažina raukšles.

Apatinės kūno dalies modeliuojantis stangrinamasis masažas | 28€

Trukmė: 30min

Liekninamasis  stangrinamasis masažas – tai vienas efektyviausių kovos su celiulitu būdų, taikomų tam tikroms probleminėms kūno sritims – šlaunims, sėdmenims, pilvui. Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius bei stiprius masažo judesius ir tai yra vienas efektyviausių kovos su celiulitu būdų Masažas atliekamas naudojant specialų stangrinamąjį aliejų.

Pėdų masažas| 15€

Trukmė: 20min

Pėdos yra stebuklinga vieta. Jose telkiasi įvairiausi taškai, kuriuos tinkamai masažuojant galima išvyti galvos skausmą ar net įvairias ligas.. Pėdų masažas atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių.